Podpis
 
Treść
 
podaj wynik działania, aby sprawdzić, czy nie jesteś robotem: +=
omegair
logowanie
polski english germany russia spain
expectations delivered

Oferujemy pełen zakres usług spedycji lotniczej oraz morskiej. Serwis www pozwoli Państwu bliżej poznać naszą firmę.

Świadczymy usługi w zakresie spedycji lotniczej, morskiej i drogowej. Posiadamy również agencję celną o statusie AEO. Istniejemy od 1999 roku nieustannie powiększając grono korzystających z naszych usług klientów.

Oferujemy usługi odpowiadające potrzebom naszych klientów. Rozwijamy siatkę własnych agentów krajowych, europejskich i międzykontynentalnych, a w ramach zrzeszenia międzynarodowego IATA, zapewniamy obsługę kontraktów w globalnej sieci agentów. Naszym celem jest zadowolenie klientów oraz umacnianie własnej pozycji na rynku przewozów lotniczych i morskich. Dbamy o wysoką jakość usług i zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników. Pozostajemy zawsze do usług naszych klientów, otwarci na zmiany ku lepszemu.

W celu ułatwienia komunikacji, z dniem 1 Września 2014 zmienia się nasza domena z www.omegair.com.pl na www.ocg.com, tym samym nasze maile będą wysyłane z adresów mailowych imie@ocg.com (lub imie.nazwisko@ocg.com), stare maile imie@omegair.com.pl  będą nadal kopiowane na nowe adresy mailowe. Prosimy o uwzględnienie tej zmiany w Państwa filtrach antyspamowych.


 

 

Szlachetna Paczka 2014
2014-12-20 10:26:57
Wigilia 2014
2014-12-16 15:35:24
Zmiana OMEGAIR.COM.PL na OCG.COM
2014-08-07 10:02:04
Wszystkie prawa zastrzeżone OMEGAir
wykonanie webdesign24.pl